Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Vylomený kryt na lampe pri obytnom dome C1 41/109

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Pre presné zadanie a tým aj rýchle odstránenie poruchy je vhodné nahlásiť číslo lampy, ktoré je umiestnené na telese lampy asi v 2,5 metrovej výške.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
02. jún 2021

Libor Poruban

Číslo lampy 1634.Ďakujeme.
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

na Váš komentár sme upozornili samosprávu.

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
08. jún 2021

Libor Poruban

Ďakujem,vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania