Pod hájom-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Nakláňanie stromu na zaparkované autá , aj človek sa musí skrčiť

19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Žiadam Vás o upresnenie lokality podnetu. Upresnenie je možné dvoma spôsobmi. Jedným spôsobom je uviesť číslo blízkeho paneláku, vchodu, domu a pod. a druhým spôsobom je posunutie "slzičky" na mape na presné miesto podnetu.
Z Vašej fotografie nie je možné určiť lokalitu najmä pri sídliskách.
S úctou

Ing. Milan Dohnanský
19. máj 2021

Petra

Dobrý deň, približná adresa 1085/102. Ďakujem
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za doplnenie údajov. Mesto Dubnica nad Váhom zabezpečí potrebnú úpravu zelene. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Jar 2021

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania