Pod hájom-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dlhodobo odstavené vozidlo, s dva roky prepadnutou STK blokuje parkovacie miesto. Jedná sa o parkovisko oproti bytovému domu 963 na sídlisku Pod hájom .

31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.