Pod hájom-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 28. mája 2021

Pod hájom 1097 poškodené obrubníky aj dlažba pri paneláku....dlhodobo sa na to pozerajú tu bývajúci občania...ale apatia...strach či neschopnosť to nahlásiť?

28. máj 2021

Vladimír Ronec

Duplicitný podnet, je predmetom riešenia tu ➡️ Pod hájom-poškodené obrubníky https://www.odkazprestarostu.sk/dubnica-nad-vahom/podnety/108627/pod-hajom-poskodene-obrubniky
31. máj 2021

Peter Hanžl

hej duplictiný :) býva tam vplyvná politicky postavená žena s dobrými kontaktami - dúfam, že sa to "pohne" rýchlejšie... neviem teda, či to už nezačala dávnejšie riešiť aj ona. ....
31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 4. štvrťrok 2021

Ing. Milan Dohnanský
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečí opravu poškodených obrubníkov. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Stavebný úrad Dubnica nad Váhom
Kedy? Leto 2021

Bc. Adam Minárech, stavebný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania