Centrum II.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dlhodobo odstavené vozidlo.

02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
17. jún 2021

Libor Poruban

Poprosím na aký iný subjekt ste to pre smerovali. Ďakujem.
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

kontaktujeme opätovne samosprávu, neuviedla subjekt na ktorý riešenie tohto podnetu presmerovala.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dubnica nad Váhom
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Dovoľujeme si Vás informovať, že v uvedenej veci bolo začaté objasňovanie mestskou políciou. V prípade, že vozidlo nebude odstránené jeho majiteľom, spisový materiál bude zaslaný na referát životného prostredia, ktorý v zmysle zákona podnikne ďalšie kroky na jeho odstránenie. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Rok 2021

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície Dubnica nad Váhom
02. júl 2021

Libor Poruban

Dlhodobo odstavené motorové vozidlo. (na parkovisku oproti (DCA therm)
02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

pre ďalšie vozidlo je potrebné vytvoriť nový podnet.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania