Pod hájom-chýbajúci popolník

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý
meno
Peter Hanžl 23. júna 2021

pri mestskej poliklinike ... dajte pre tých fajčiarov íqváčov popolníky priamo k lavičkám prosím...lebo neprejdú pár metrov ku košom s popolníkom...

25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto Dubnica nad Váhom vyčistilo predmetnú lokalitu. Nový popolník však v danom priestore osádzať zatiaľ neplánuje, pretože v blízkosti lavičky (bližšie ako 10 m) sa nachádza kôš s popolníkom. Celkovo sú v lokalite tri smetné nádoby, takže infraštruktúra je adekvátna a postačujúca. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Júl 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania