Pod hájom-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Jakub 09. júla 2021

Dobrý deň, chcem nahlásiť viacero nefunkčných lámp - tri som označil aj na foto konkrétne na v oblasti bytovky Pod Hájom 955/4
Ide o čísla 0117,0434,1303.
ďalšie nefunkčné osvetlenia sú v parku od mestskej polície- 0835 a 0831
ďakujem za vyriešenie :) pekný deň JM.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečí vykonanie nápravy. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Leto 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: osvetlenie je sfunkčnené. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? August 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania