Pod hájom-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 11. júla 2021

okolo obrubníkov = špina ... špaky ... lístie = upchávanie kanálov = ďalšie náklady...či?
v celom meste prosím o vyzametanie

14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem, mesto vykoná nápravu v rámci pravidelnej údržby. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Leto 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania