Pod hájom-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Vojtech 14. júla 2021

Dobrý den,

po dnesnej kratkej burke si to odniesla cca tretina stromu. Lokalita vnutorna ihriskova strana Pod hájom 1098/108. Treba to co najskor vyriesit nech to strom rozdýcha. Tak isto z prednej, parkoviskovej strany nam zasahuje ihlicnan na chodnik a ohruzuje ludi aj majetok (auta). Takyto isty podnet vam nahlasovali v polovici maja pre vedlajsi panelak a pokial viem nie tak davno to este stale nebolo orezane. Keby to bolo, urcite by ste hned podnet uzatvorili nehovoriac o tom, ze ste tam pisali, že podnet bude vyrieseny na jar tak asi nepoznate rocne obdobia...Asi by bolo fajn sa zamysliet, ze namiesto chvalenia sa kvetinovymi zahonmi na FB a podobne treba riesit v prvom rade taketo veci.

ID druheho podnetu z maja: 114624

15. júl 2021

Jozef

Vies o tom, že táto aplikácia nemá so skupinami na FB nič spoločne? V poslednej dobe sa tu vylievajú srdcia poriadnymi hlúposťami.
16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
02. august 2021

Vojtech

vyriesena len cast podnetu-kedze som nechcel zakladat druhy, druha fotka sa tykala druhej strany toho isteho panelaku.

1. mesto zrezalo velky strom po burke avsak korenovu sustavu neodstranilo. cize bolo by dobre keby sa vo vhodnom obdobi strom aj vykope a vysadi novy.

2. stromy, z druhej strany ktore precnievaju do chodnika a ohrozuju ludi mesto odignorovalo, cize evidentne treba zalozit na to samostatny podnet...
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

tento podnet bude označený ako vyriešený a pre druhý problém je potrebné vytvoriť nový podnet.

Ďakujem.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
dubnica.nad.vahom@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania