Pod hájom-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Fsociety 18. júla 2021

Stale sa opakujuci a nevyrieseny problem, teraz len namiesto hasicskej medzi dubinou a poliklinikou.

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto vyzvalo vlastníka nádob na textil, aby zrealizoval vývoz nahromadeného oblečenia. Obyvatelia majú možnosť textil bezplatne odovzdať aj na zbernom dvore. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Júl 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
15. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetné stojisko bolo upratané, tiež bol vykonaný vývoz nádoby. Ďakujeme Vám za záujem i porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Rok 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania