Pod hájom-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Roland 19. júla 2021

Dobrý deň. Na ceste pre bytovkou Pod hájom 1087 je veľký výtlk. Toto miesto ste už viac krát opravovali, ale cesta sa tu vždy rýchlo opäť poškodí. Hlavne okolo kanálovej vpuste. Ale celá oblasť, ktorá je už teraz záplata priebežne praská a drolí sa. Snáď by bola dobrá komplexná oprava tohoto miesta.

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 3. štvrťrok 2021

Ing. Milan Dohnanský
11. september 2021

Peter Hanžl

Pod hájom-cesta-výtlk

kto tadiaľ denne jazdí - šomre či nadáva ... a ešte to nenahlásil?
12. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Tím portálu Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
22. september 2021

Roland

Dobrý deň. Ten výtlk je už fakt príšerný. Veľký aj hlboký. Nedá sa to nejako urgovať? Hlavne po tme a po daždi - keď ho nie je vidieť - to tam vymetá jedno auto za druhým.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania