Pod hájom-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň, prosím o výmenu poškodeného plexiskla na streche prístrešku zastávky Dubnica n/V, potraviny CIII v smere k ZVS. Vzhľadom na charakter poškodenia prístrešok nemôže plniť svoju funkciu. Ďakujem za ochotu pri riešení.

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečí opravu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Rok 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.