Kollárova-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Poprosím o odstránenie nadbytočné stĺpika. Ďakujem.

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania