Centrum II.-kôš-nevhodne umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 29. júla 2021

Pri Dubničanke je neschopný odpadkový kôš - z dôb minulého vedenia ... fajčiari hasia na povrchu a všetky vajgle sú okolo...špinavo..pred super FITNES CENTROM Fitfabrik - či pred potravinami... druhé foto: takéto koše treba rozmiestňovať .... ďakujem za vyzametanie parkoviska okolo obrubníkov a pod. a za nové - účelné odpaďáky :)

04. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania