Obrancov mieru-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobrý deň,

prosím o upevnenie, v prípade potreby výmenu, poškodenej plochy označníka pre výlep cestovných poriadkov na zastávke Dubnica nad Váhom, Rozptyl smer Trenčín.

Ďakujem za ochotu pri riešení.

Michal Mazánik

11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SAD Trenčín a.s.
Prevádzka Ilava
Štúrova 384/28
019 80 Ilava
Tel.: 042 / 44 65 370
11. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
11. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
dubnica.nad.vahom@odkazprestarostu.sk
12. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, označník patrí do našej správy, zabezpečíme jeho opravu.



S pozdravom

Ing. Alena Bajčíková

hlavný kontrolór

SAD Trenčín, a.s.
07. september 2021

Tomáš Mojto

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania