Bottova-strom-zlomený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň strom je v potoku ktorý padol , bol zasadení v koryte potoka keby prišli veľké dažde tak čo s tým je to nebepečné prosím urýchlene vyriešiť

20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
21. september 2021

Vlado

odstránené
21. september 2021

Jana

ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania