Pod hájom-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

21. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Žiadam Vás o upresnenie lokality podnetu. Upresnenie je možné dvoma spôsobmi. Jedným spôsobom je uviesť číslo blízkeho paneláku, vchodu, domu a pod. a druhým spôsobom je posunutie "slzičky" na mape na presné miesto podnetu.
Z Vašej fotografie nie je možné určiť lokalitu najmä pri sídliskách.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
21. september 2021

Dalibor Prokop

Za panelákom pod hájom 1097 nad ihriskom.
22. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne, mesto zabezpečí vykonanie nápravy. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? September 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
23. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: kryt na stĺpe verejného osvetlenia je opravený. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? September 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania