Kpt. Nálepku-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Alojz 25. septembra 2021

Zdravim kopec nad nasim domom co ma v sprave mesto je stale nepokoseny pred rokom nam bolo povedane ze to daju do poradovnika a nic sa stale nedeje tak neviem co s tym

27. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 4. štvrťrok 2021

Ing. Milan Dohnanský
05. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že pokosenie tejto lokality zabezpečia technické služby mesta. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Október 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
27. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetná lokalita bola pokosená. Ďakujeme za dôveru. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Október 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
27. október 2021

Alojz

dakujem
27. október 2021

Alojz

dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania