Centrum I.-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, preplnený smetný kôš v športovom areáli ZŠ s MŠ C I. Nie som si vôbec istý, či sa pravidelne vysýpa... Aj keď, na tie plastové fľaše nie je stavaný...

27. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
30. september 2021

Libor Poruban

Plastové fľaše by tam vôbec nemali byť. Koše by mali byť pri vstupe do areálu.Pokial športovec pri športovej aktivite dopĺňa pitný režim mal by si ju zobrať zo sebou.Vyslovujem presvedčenie, že pracovník TSM pri vyprázdňovaní malých smetných košov nebude s multikárou jazdiť po tartanovej. 🙏
05. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že škola na ihrisko doplnila 4 nové nádoby na odpad. Zároveň v spolupráci s mestom zabezpečí osadenie stojanov na žlté vrecia, ktoré budú slúžiť na zber plastového odpadu, ktorý v tomto prípade tvorí podstatnú časť a je dôležité ho separovať. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Október 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania