Pod hájom-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Tímea 10. októbra 2021

Lampa pri účku 0241 nesvieti.

11. október 2021

Jakub

Na lampe sa nachádza číslo, treba ho sem napísať :) Budú vedieť o ktorú lampu sa jedná.
11. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Porucha je nahlásená prevádzkovateľovi osvetlenia.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
12. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetná porucha bola odstránená. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Október 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania