Továrenská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Znečistený chodník pri Od Kaufland.

23. október 2021

Libor Poruban

Výtlk pri podchode smerom k obchodnému domu Kaufland.
24. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetná lokalita nie je vo vlastníctve mesta, jej vlastníkom je spoločnosť SGI, s. r. o., Rusovská cesta 56, Bratislava -mestská časť Petržalka 851 01, na ktorú podnet postupujeme. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Október 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
25. október 2021

Libor Poruban

Ďakujem za info.
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: spoločnosť SGI, s. r. o., Rusovská cesta 56, Bratislava -mestská časť Petržalka 851 01

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania