Partizánska-zvislá značka-zarastená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Johana 19. apríla 2022

Značka na Partizánskej na parkovisko k semaforu. Je zarastená kvetinou. Z plotu sa to tam ťahá po celej lampe. Teraz je ešte vidieť. Keď tomu vypučia listy, tak už vidieť nebude. Viete to tam nejako očesať?

20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetné značenie bolo očistené. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Máj 2022

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania