Centrum II.-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Nefunkčné otváranie pokopu na kovy a tetrapaky.

23. august 2022

Jozef Baranek

napíš medzi ktorými panelákmy
23. august 2022

Anton Kvasnička

Je to medzi paneláimi 95 a 100.
24. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene, ochrana vôd a ovzdušia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
25. august 2022

Anton Kvasnička

Chcem sa poďakovať za pohotové odstránenie závady, 24.8. 2022 technici opravili zámok. Mám jednu pripomienku, a to , je tam umiestnená zvislá dopravná značka - zákaz státia a keď maľovali vodorovné značenie bielou farbou, zrejme vtedy tam bolo za značkou zaparkované motor. vozidlo, teda na zemi nie je dokončené značenie a vodiči si zrejme myslia,že tam môžu parkovať, hoci sú tam ďalej voľné miesta.Asi si neuvedomujú, že zvislá doprav. značka je nedradená vodorovnemu značeniu.
19. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetná porucha bola odstránená. Pokiaľ ide o situáciu v statickej doprave, v tomto prípade je zvislá dopravná značka nadradená vodorovnému dopravnému značeniu. Napriek tomu mesto podnikne potrebné kroky na zlepšenie situácie. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? September 2022

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania