Nám. Matice slovenskej-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Chcem upozorniť na poškodenie priechodzej cesty medzi pohostinstvo "Lipa" a "Street Food Dubnica" oproti Parku pri soche Panny Márie. Jedná sa o lokalitu takmer v strede mesta, ktorá je využívaná hlavne chodca i a jej stav ja žalostný.
Rozbitá dlažba, rozbitý chodník popri budove, neupravený, neostrihaný krík a všade kopa odpadkov. Zlá vyzitka pre mesto, vzhľadom na polohu v centre.

05. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 1. štvrťrok 2023

Ing. Milan Dohnanský
12. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto zatiaľ pristúpilo k vyčisteniu lokality a oprave dlažby. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Stavebný úrad
Kedy? Rok 2024

Bc. Adam Minárech, stavebný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania