Centrum I.-neoznačený schod

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Viera 13. januára 2023

Na zastávke MHD pri ABC v smere jazdy ku kostolu sa nachádza schodík, ktorý nie je označený a nakoľko dosť splýva so spodným podkladom, hrozí úraz/spadnutie. Navrhujem označiť okraj schoda varovným pásom (farbou?), tak aby bolo zreteľné, že sa tam nachádza schod/nerovnosť terénu.

16. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
03. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečí označenie v rámci dopravného značenia. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát dopravy
Kedy? Jar 2023

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
04. apríl 2023

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania