Pod hájom-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dennodenne sedi/lezi na detskom ihrisku a znecistuje okolie (privolana policajna hliadka ho vypoklonkuje a o den zasa naspat)
Dokedy sa deti budu musiet na neho pozerat a bat sa prejst okolo?
Prosime robte s tim nieco v mene deti 🙏

09. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
09. máj 2023

Lukáš

v iný deň...
19. máj 2023

ansálh

19.5.23 12:38
14. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že uvedená osoba je v riešení sociálneho oddelenia MsÚ ohľadom opakovaného umiestnenia do zariadenia sociálnych služieb. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Sociálne oddelenie
Kedy? Rok 2023

Ing. Milan Dohnanský, majetkovo-právne oddelenie
16. august 2023

Lukáš

Dnes(16.8.) bol na tomto detskom ihrisku opat tento HUMUSAK a toto tam zanechal.Myslim ze uz je cas s nim urobit dalsie kroky...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania