Bratislavská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Preblikávajúce neóny na budove MsÚ.

05. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
05. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto zabezpečí nápravu. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Jeseň 2023

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
08. február 2024

Marek

Už je to vyriešené, takže môže sa zmeniť stav podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania