Pod hájom-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Vypálená žiarovka, číslo 1783 ale ďalej o 2 lampy taktiež nesvieti.

27. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Žiadam Vás o upresnenie podnetu. Výraz "ďalej o 2 lampy taktiež nesvieti" je zrejme lampa č. 1781medzi panelákmi 1085 a 1098. Presné zadanie je potrebné pri zadaní poruchy prevádzkovateľovi osvetlenia a k jej rýchlemu odstráneniu.
S úctou

Ing. Milan Dohnanský
16. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetná porucha bola odstránená. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Január 2024

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania