Agátová-osvetlenie-nevhodné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Jana Bednárová 12. januára 2024

Už dlhšiu dobu lampy na Agatovej ulici cez deň svietia, vid foto zo dňa 10.01.2024, čas 12:00, večer vypnuté, úplná tma. Ďakujem za nápravu.

12. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 dni

Martin Toman
16. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že porucha bola nahlásená prevádzkovateľovi osvetlenia. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Január 2024

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
17. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetná porucha bola odstránená. Zároveň si dovoľujeme pripomenúť, že existujú prípady, keď pri oprave a hľadaní poruchy na verejnom osvetlení je potrebné pracovať na zariadení aj cez deň, preto sa môže stať, že verejné osvetlenie svieti cez deň. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Január 2024

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania