Hviezdoslavova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Na Hviezdoslavovej a vedľajších uliciach je už druhé ráno po sebe vypnuté verejné osvetlenie.

28. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 týždeň

Martin Toman
06. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetná porucha bola odstránená. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Priebežne

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
18. marec 2024

Mirka

Tretí deň po sebe nesvietia lampy na Hviezdoslavovej ulici (od Instalemu smerom k Tescu)
19. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 týždeň

Martin Toman
19. marec 2024

Ľubomír Holomáň

Hviezdoslavova-osvetlenie-nefunkčné

Dobrý deň,
už štvrtú noc po sebe je nefunkčné verejné osvetlenie na ul. Hviezdoslava ( od bývalého zberného dvora smerom k Tescu ).
19. marec 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetná porucha bola 21. 3. 2024 odstránená. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Priebežne

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania