Brezová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Marek 12. februára 2024

Dobrý deň,

Chcel by som poprosiť, či by sa nedalo upratať väčšie množstvo odpadkov na ľavej strane cesty, podľa fotky a polohy. Je to ako sa ide z bytovej oblasti smerom ku bytovkám naľavo, ako sa ide na nový kostol.

Ďakujem!

13. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 mesiac

Martin Toman
05. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetná lokalita bola vyčistená. Ďakujeme za porozumenie a Váš záujem. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Február 2024

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia
06. marec 2024

Marek

Ste úžasní! ❤️ Vďaka!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania