Centrum I.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, prosím, pozrite sa na toto dlhodobo odstavené rozpadajúce sa auto, ktoré blokuje parkovacie miesto. Včera večer nebolo možné v lokalite zaparkovať. Koľko takýchto nepoužívaných áut tu blokuje parkovacie miesta?! Auto stojace nedaľeko tohto, bolo pred pár dňami odtiahnuté… aký je medzi nimi, prosím, rozdiel? Ďakujem za vysvetlenie.

29. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 mesiac

Martin Toman
05. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetné vozidlo bolo z miesta odstránené. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Mestská polícia v Dubnici nad Váhom
Kedy? Marec 2024

Mgr. Peter Kubica, Mestská polícia Dubnica nad Váhom
06. marec 2024

Radovan Machálek

Dakujem za rychle vyriesenie.
06. marec 2024

Peter

Veľmi pekne ďakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania