Janka Kráľa-schody-znečistené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

schody na ulici Janka Kráľa znečistené

11. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 mesiac

Martin Toman
07. jún 2024

Vladka

Dobrý deň, schody boli od mesiaca marec, pozametané 2x. S pozdravom TSM Dubnica nad Váhom, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania