Pod hájom-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Roland 22. apríla 2024

Preplnený kôš na sklo pri bytovke 1087.

22. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kedy? 1 týždeň

Martin Toman
07. máj 2024

Vladka

Dobrý deň, sklo bolo vyvezené dňa 2.5.2024

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania