Pod kaštieľom-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Pod kastielom 641/38 neorezany gastan zasahuje pomaly do aút na parkovisku.

23. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 mesiac

Martin Toman
07. máj 2024

Vladka

Dobrý deň, strom bol dňa 7.5.2024 orezaný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania