Pod hájom-strom-vytrhnutý stromček

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Roland 07. mája 2024

Pri bytovke 1087 je vytrhnutý nový stromček zo zeme vrátane ohrádky, podpery. Zachránite ho ešte? Bola by ho škoda nechať uschnúť.

11. máj 2024

Roland

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania