Centrum II.-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Trčiaca kovová tyčka z chodníka - riziko zakopnutia a vážneho zranenia. Nachádza sa to pri BD č. 84.

22. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 týždeň

Martin Toman
10. jún 2024

Adam

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený, tyčka bola spílená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania