Brezová-dlhodobo odstavený stánok

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Marek 14. júna 2024

Dlhodobo odstavený pojazdný stánok na nevhodnom mieste. Znižuje prejazdnosť ulice, bráni rozhľadu a obmedzuje parkovanie na vyznačených miestach okolo.

14. jún 2024

Adam

Keby to aspoň bolo zaparkované na parkovaciom mieste, ale nie uprostred jazdného pruhu. Nerozumiem, ako môže takéto parkovanie niekomu napadnúť.
15. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 mesiac

Martin Toman
24. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetný vozík bol z miesta odstránený. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia v Dubnici nad Váhom
Kedy? Jún 2024

Mgr. Milan Turza, Mestská polícia Dubnica nad Váhom
25. jún 2024

Adam

super 👍 vďaka 😃

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania