Centrum II.-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Centrum II, parkovisko pred BD č. 89

01. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kedy? 1 týždeň

Martin Toman
01. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že mesto zabezpečí vykonanie nápravy. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2024

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddlenie
02. júl 2024

Adam

vďaka 👍
08. júl 2024

Adam

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
08. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, potvrdzujeme vyčistenie predmetnej vpuste, avšak s upozornením, že nešlo o bežné zanesenie, ale znečistenie stavebným odpadom (roxory. betón...). Prosíme obyvateľov, ktorí sa stanú svedkami takéhoto poškodzovania majetku, resp. znečisťovania, aby kontaktovali mestskú políciu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2024

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddlenie
09. júl 2024

Adam

Komu mohlo niečo také napadnúť? To už nie je normálne. Super, že sa to podarilo vyčistiť 👍 vďaka 😃
11. júl 2024

Marek

Super!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania