Pod hájom-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Veronika 05. augusta 2019

Dobrý deň,
týmto by som chcela podať podnet na vyznačenie parkovacích miest, nakoľko je na sídlisku problém s parkovaním a viacerí spoluobčania nie sú schopní zaparkovať tak, aby ich auto zaberalo čo najmenej priestoru. Keďže je na sídlisku problém s parkovaním a asi tu nie je priestor pre vybudovanie ďalších parkovacích miest, aspoň čiastočne by sa zväčšila kapacita parkoviska.
Ďakujem za vybavenie.

06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob riešenia.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za Váš podnet. V tomto čase mesto Dubnica nad Váhom realizuje obnovu vodorovného dopravného značenia na území celého mesta, ktorého súčasťou je aj obnova značenia na parkoviskách. Vyznačovanie parkovacích miest bude v uvedenej lokalite prebiehať v mesiaci august 2019, pričom šírka každého parkovacieho miesta bude 2,40 m, samozrejme, okrem miest vyhradených pre osoby s preukazom ZŤP.

S pozdravom

Miroslav Faltejsek
referát dopravy
Kto? referát dopravy
Kedy? August 2019
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyznačovanie parkovacích miest Pod hájom pred obytným domom 1097 bolo realizované v mesiaci september 2019.
S pozdravom
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? september 2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania