Centrum I.-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Ba Bka 08. augusta 2019

Dobrý deň,dnes som sa rozprávala s pánom starostom, zasielam mu fotografie,kde nám boli bezdôvodne odstránené lavičky,lavičky sú označené na fotografiach.Ďakujem Rajcová.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí uvedenú situáciu a zašle stanovisko.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet. Lavičku v predmetnej lokalite osadíme v termíne do 23. 8. 2019. O jej osadení Vás budeme informovať.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? Do 23. augusta 2019

Daniela Gašparová, odborná referentka ochrany prírody a správy mestskej zelene
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že lavička bola v predmetnej lokalite osadená. Ďakujeme za Váš podnet. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? august 2019

Daniela Gašparová
02. september 2019

Ba Bka

Ďakujeme za osadenie lavičky a ďakujeme pánu starostovi za natreté lavičky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania