Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Poskodeny kryt a obnazene el.rozvody na stlpe verejneho osvetlenia. Centrum I pri panelaku 52.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
05. september 2019

Miro Štercl

Druhá možnosť ako na to je cez rozhranie http://www.elvo.sk/poruchy-vo
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že kryt predmetnej lampy bol vymenený. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? september 2019

Dana Mutalová
09. september 2019

Rado

Dobry den, dakujem za vyriesenie podnetu. S pozdravom Rado.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania