A. Kmeťa-Zeleň a ŽP-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 14. augusta 2019

Porast prerastá do chodníku na ulici Kmeťovej pri SPŠ

15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob úpravy.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme Vám ešte raz za Váš podnet. Živý plot, resp. predmetné oplotenie nie je vo vlastníctve mesta Dubnica nad Váhom, ale Strednej priemyselnej školy. Vlastník predmetného pozemku, na ktorom sa drevina nachádza, je povinný sa o ňu starať a udržiavať ju. Mesto preto formou listu oslovilo SPŠ, ktorá by mala plot orezať v termíne do 7 dní od doručenia listu. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? august 2019

Daniela Gašparová, odborný referent ochrany prírody a správy mestskej zelene
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
uvedený ker bol ostrihaný a prikladáme foto.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? 3.9.2019

Daniela Gašparová, odborný referent ochrany prírody a správy mestskej zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania