Pod hájom-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 19. augusta 2019

Občania tu už 28 rokov nevideli sľúbený asfaltový povrch...asi vtedy nevyšlo a už sa potom zabudlo ...a tak tu stojí voda v jame pri kontajneroch...okrem iného...

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 3. štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Stav, v ktorom sa chodníky v meste nachádzajú, nevznikol za jeden ani dva roky. Ide o pretrvávajúci problém, ktorý treba systematicky riešiť. Aby vedenie mesta mohlo definovať tie konkrétne chodníky, ktoré si prioritne vyžadujú opravu, bolo potrebné zmapovať stav chodníkov na území celého mesta. Až následne je možné podľa stavu ich poškodenia určiť všetky tie, ktoré si opravu vyžadujú urgentne. Stav komunikácií a chodníkov je momentálne podrobne zmapovaný v evidencii vedenej referátom správy majetku. Aj táto lokalita je zaznamenaná v evidencii ako jedna z prioritných. Opravy budú postupne zaraďované do plánu opráv, v závislosti od určenia priorít a finančných možností mesta. O zozname úsekov, ktoré prídu na rad ako prvé, ako aj o termíne samotných prác budeme obyvateľov včas informovať. Dovtedy veľmi pekne ďakujeme za trpezlivosť a porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? 2019/2020

Dana Mutalová
16. júl 2020

Božena Marčeková

Pod hájom-chodník-výtlk

Pri príležitosti úprav, ktoré sa budú konať v blízkosti V. základnej školy Pod hájom a bytového domu 964/26 sa obraciame na Vás s prosbou o opravu chodníka, ktorý vedie od V. ZŠ k nášmu paneláku a ktorý je značne poškodený . viď priložený obrázok. Ďakujem, v mene nájomníkov bytového domu 964/26.
16. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
06. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že momentálne prebiehajú práce na úprave uvedeného poškodeného chodníka pri bytovom dome č. 964/26 i priľahlých chodníkov. Boli vymenené obrubníky a zabetónovaný prepadnutý chodník a v budúcom týždni bude realizovaný asfaltový povrch. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? November 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
18. november 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania