Kollárova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Zarastajuce chodniky pri panelakoch 37,38

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob úpravy.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Martin,
postrek proti burine bol vykonaný dňa 5.9.2019. Pôsobenie postreku je cca 7 dní. Zostávame s pozdravom.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania