Centrum II.-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 17. augusta 2019

Prosím Vás - kto tu roky kosil a nenahlásil to? Alebo nahlásil - a niekto to odignoroval? Ďakujem za odstránenie....nefunkčných gučí .. tyčí....

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob odstránenia.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto odstránilo predmetnú tyč a v priebehu apríla 2020 odstráni i betón. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Apríl 2020

Miroslav Faltejsek, referát dopravy
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že na mieste sa už nenachádza ani betónový základ. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Jún 2020

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania