Partizánska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 20. augusta 2019

Parkovisko "v srdci" mesta .... špina okolo obrubníkov...špaky...papieriky...jednoducho niekto zaparkuje a hneď vidí, že tu nieje čisto ... ale je to už dlhodobo...

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob upratania.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Radi by sme Vás informovali, že mesto parkovisko vyčistilo, upravilo na ňom organizáciu dopravy a obnovilo i vodorovné dopravné značenie. Zároveň sa v tejto lokalite navýšila frekvencia vývozu nádob na odpad, aby sa predišlo hromadeniu odpadkov. Aj touto cestou apelujeme na obyvateľov mesta, aby odpad odhadzovali len tam, kam patrí. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Október 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania