Pod hájom-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 17. augusta 2019

Typ problému - rozjazdená tráva pri tržnici - Pod hájom za panelákom 955 954 atď.
Pri rekonštrukcii paneláku 953 954 ťažké mechanizmy rozjazdili a nedali do pôvodného stavu...

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob riešenia podnetu.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za podnet.
Tento podnet riešime v spolupráci s Dumatom, ktorý má v správe tržnicu, ktorá uvedený problém vyvoláva svojim osadením hlboko do chodníka. Autá, ktoré vykonávajú opravy, technické zabezpečenie, sanitky a pod. musia prejsť po zeleni. Tento problém riešime komplexne, nie len úpravou terénu a výsevom trávy. Dumat vykoná úpravu zatrávňovacími tvárnicami do konca októbra.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto zabezpečilo úpravu terénu zatrávňovacími tvárnicami. Viď foto.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 29.10.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.