Centrum II.-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 17. augusta 2019

čože je to za tyč? koľko rokov chodia okolo ľudia - a majú v paži...či nahlásili a iní mali niekoľko rokov v paži? nech už je to akokoľvek - spravte s tou tyčou poriadok prosím :) problém nevznikol za súčasntého vedenia mesta...

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob odstránenia.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za podnet. Stĺpik bol odstránený.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1.10.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania