Centrum II.-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 24. augusta 2019

C II 81/20 tak vážení - chodiť okolo tyče niekoľko rokov ..a mať to totálne v paži ... to je výsledok sebectva... načo riešiť... ale veď hej - zdarma fotiť...dať podnet - a niekto sa s tým pochváli - ako tu pracuje a má za to prachy? pravdaaaaa

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet a záujem. Uvedený stĺpik mesto odstráni v priebehu mesiacov august, resp. september.
Kto? Referát dopravy
Kedy? august - september 2019

Miroslav Faltejsek, referát dopravy
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto prehodnotilo využitie predmetného stĺpika, z ktorého bola odstránená doplnková tabuľa. Mesto stĺp následne využije na osadenie dopravnej značky. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Vyriešené

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania